GROW GROUP


Про клуб

Відгуки

Події

Ірина Нестеренко

Директорка по кадровим питанням ТОВ «Гайдар плюс»

Світ стає меншим… Час летить швидше… Світ глобалізується, ми поспішаємо інтегруватися. Розвиваємося та розвиваємо! Закипаємо! І ось «пара валить з вух», все розжарилося і, здавалося б, наступний етап – «закипання» та «випаровування»! Але ні!! Для мене це сигнал до відвідування майстер-класу Таїсії Мешкурової. Таїсія, легко, як професійний гід, проведе вас всередину себе, познайомить вас зі своїми бажаннями. Створить атмосферу, де ви зможете зустрітися зі своїми потаємними думками. І повірте, після майстер-класу ви не захочете відпускати ці думки та бажання на задвірки своєї свідомості. З діалогу з собою починається гармонія! А ніщо так не гарантує перемогу (щастя, успіх) як внутрішня гармонія.

Елла Гончарова

Керівниця Project Kesher Ukraine

Тренінги Таїсії Мешкурової спочатку приваблюють своєю актуальністю запропонованих тем, потім вражають своєю глибиною та креативністю, потім ти розумієш, що дивишся на життя та події у ньому, а головне на себе, іншими очима. Окрім знань та інструментів для досягнень життєвого успіху, отримую величезне задоволення, інтелектуальну насолоду та відчуття зіткнення з високою духовністю. Дякую за можливість вчитися у вас!

Тетяна Консевич

Редакторка, телеведуча

Коли плутаються думки, коли думаєш, що стоїш на перехресті і відверто "завис", коли просто необхідно складне зробити простим, саме тоді з'являється чемпіонка з упорядкування мотлоху в голові Таїсія Мешкурова. Тренінги, які вона проводить, впевнена, НІКОЛИ не потраплять у розряд "час витрачений даремно". Все тому, що навіть найпростіша, на перший погляд, тема завжди виявляється корисною, дає їжу до роздумів і в результаті призводить до прийняття правильного рішення! Дуже вдячна долі та рада, що знайома з Таїсією!

Наталя Єфремова

Коучиня, бізнес-тренерка

Емоції, думки, інсайти, мрії та, звичайно ж, гумор. А одним словом КЛАС, найвищий клас професіоналізму. "Просто про складне" – ось це моя фраза про роботу Таїсії. Зустріч з нею – це завжди про «подумати та прийняти в роботу». Велике дякую!

Сергій Лавриненко

Виконавчий директор ТОК «Пересип»

Незважаючи на легку, невимушену атмосферу на тренінгах, приправлену тонким гумором та чарівністю, Таїсія завжди дає зрозумілий та структурований матеріал, з опорою на особисту практику та досвід. Таїсія, дякую вам, що щедро ділитесь з нами своїми авторськими методиками, яким я знаходжу застосування у своїй роботі. Успіхів вам у всьому!

Ольга Паук

Керівниця студії ліплення «Орхідея»

Хочеться висловити величезну подяку за роботу, яку робить для нас Таїсія! В усіх нас закладені всі необхідні знання для гармонійного життя. Але мало хто з нас усвідомлює їх і приймає правильні рішення з першого разу. Таїсія на своїх чудових тренінгах виносить на поверхню наші глибинні знання, розкладає всі інструменти по поличках і найголовніше те, що обов'язкове відпрацювання цих інструментів на практиці! І кожен з нас йде з відпрацьованим прикладом, який просто далі потрібно брати та застосовувати у житті!

Олена Мельниченко

Директорка консалтингового центру «Алеана»

Таїсія Мешкурова – чудовий тренер, і ось чому. По-перше, вона дуже розумна. Про це повідомляють нам її посади та підтверджують її тренінги. По-друге, мудра, бо не нав'язує свою думку, а підводить тебе самого до дуже глибокого і водночас комфортного пізнання важливого. По-третє, вона цікавий і несподіваний співрозмовник, — тобі завжди будуть сюрпризом напрямок руху та глибина її думок. По-четверте, вона особлива. По хорошому — особлива. І це, я думаю, найкраща нагода познайомитися з роботою Grow Group Consulting і з Таїсією особисто.

Марина Василиненко

Руководитель отдела спутниковых проектов компании "Реактор"

По долгу службы я посетила очень много тренингов. Одним из запоминающихся и практичных, стал "Путешествие внутрь себя" от Таисии. Речь шла о том, что каждое путешествие, даже в другой район, а тем более в новый город или страну, нужно использовать как возможность освежить и прояснить свой взгляд относительно привычных вещей. С тех пор для меня отпуск или любая поездка это шанс обострить впечатления, которые замылились. После нового места мозг удивительным образом подбирает лучшие решения. Я в предвкушении новых идей!

Давид и Лилия Заречные

Основатели мастерской целостного развития ArtWay

Таисия — это человек, который нашел свое призвание, профессионал своего дела. Программы личностного роста Grow Club проникнуты уникальным опытом автора — широкий взгляд, великолепная подача материала, четкая структура, интересные и актуальные темы. Рекомендуем всем, кто готов к улучшению качества своей жизни!

Юрий Бойко

Руководитель учебного центра "Рошен"

С Таисией знаком 13 лет, именно этот человек своей харизмой и обучением, помогла найти цель в жизни, а главное — себя. Человек, который помогает разобраться в себе, найти ту душевную гармонию между личным и работой, к которой стремятся многие, но, к сожалению, так и не находят. Благодарен за веру в 25 летнего пацана, который уже на протяжении тринадцати лет получает безумное удовольствие от своей работы!!!!

Татьяна Олейник

CEO & Founder "Happy Parents"

Люблю все мероприятия, которые проводит Таисия Мешкурова. На известные и понятные вещи вдруг начинаю смотреть по-другому. Более осознанно и глубоко. Это помогает встрепенуться и вспомнить о своей внутренней силе, своих личных победах. И идти вперед, не смотря ни на что. Жить своей жизнью и следовать за своими мечтами. Искренне рекомендую посетить тренинги Таисии и поделиться своим впечатлением.

Таисию знаю давно — специалист своего дела. Информацию доносит грамотно, лаконично и доступным языком. Её харизма вносит в даже самые серьёзные темы обучения, свою изюминку, не скучно. А самое важное, — вся теория основана на практике. Слушаешь не заученные фразы из книги, а слова, подтверждённые ситуациями из жизни. Вдохновляет! Даёт силы к постоянному стремлению развиваться и показывает, что жизнь не такая уж и сложная штука. Спасибо, что Вы есть.

Володимир Браташ

CEO «Активатор»

Класні події. Час відволіктися від рутини, подумати над розвитком бізнесу, команди, себе. Завжди дізнаєшся про щось нове і виходиш із новим зарядом мотивації.