GROW GROUP


Про клуб

Відгуки

Події

Ірина Нестеренко

Директорка по кадровим питанням ТОВ «Гайдар плюс»

Світ стає меншим… Час летить швидше… Світ глобалізується, ми поспішаємо інтегруватися. Розвиваємося та розвиваємо! Закипаємо! І ось «пара валить з вух», все розжарилося і, здавалося б, наступний етап – «закипання» та «випаровування»! Але ні!! Для мене це сигнал до відвідування майстер-класу Таїсії Мешкурової. Таїсія, легко, як професійний гід, проведе вас всередину себе, познайомить вас зі своїми бажаннями. Створить атмосферу, де ви зможете зустрітися зі своїми потаємними думками. І повірте, після майстер-класу ви не захочете відпускати ці думки та бажання на задвірки своєї свідомості. З діалогу з собою починається гармонія! А ніщо так не гарантує перемогу (щастя, успіх) як внутрішня гармонія.

Елла Гончарова

Керівниця Project Kesher Ukraine

Тренінги Таїсії Мешкурової спочатку приваблюють своєю актуальністю запропонованих тем, потім вражають своєю глибиною та креативністю, потім ти розумієш, що дивишся на життя та події у ньому, а головне на себе, іншими очима. Окрім знань та інструментів для досягнень життєвого успіху, отримую величезне задоволення, інтелектуальну насолоду та відчуття зіткнення з високою духовністю. Дякую за можливість вчитися у вас!

Тетяна Консевич

Редакторка, телеведуча

Коли плутаються думки, коли думаєш, що стоїш на перехресті і відверто «завис», коли просто необхідно складне зробити простим, саме тоді з'являється чемпіонка з упорядкування мотлоху в голові Таїсія Мешкурова. Тренінги, які вона проводить, впевнена, НІКОЛИ не потраплять у розряд «час витрачений даремно». Все тому, що навіть найпростіша, на перший погляд, тема завжди виявляється корисною, дає їжу до роздумів і в результаті призводить до прийняття правильного рішення! Дуже вдячна долі та рада, що знайома з Таїсією!

Наталя Єфремова

Коучиня, бізнес-тренерка

Емоції, думки, інсайти, мрії та, звичайно ж, гумор. А одним словом КЛАС, найвищий клас професіоналізму. "Просто про складне" – ось це моя фраза про роботу Таїсії. Зустріч з нею – це завжди про «подумати та прийняти в роботу». Велике дякую!

Сергій Лавриненко

Виконавчий директор ТОК «Пересип»

Незважаючи на легку, невимушену атмосферу на тренінгах, приправлену тонким гумором та чарівністю, Таїсія завжди дає зрозумілий та структурований матеріал, з опорою на особисту практику та досвід. Таїсія, дякую вам, що щедро ділитесь з нами своїми авторськими методиками, яким я знаходжу застосування у своїй роботі. Успіхів вам у всьому!

Ольга Паук

Керівниця студії ліплення «Орхідея»

Хочеться висловити величезну подяку за роботу, яку робить для нас Таїсія! В усіх нас закладені всі необхідні знання для гармонійного життя. Але мало хто з нас усвідомлює їх і приймає правильні рішення з першого разу. Таїсія на своїх чудових тренінгах виносить на поверхню наші глибинні знання, розкладає всі інструменти по поличках і найголовніше те, що обов'язкове відпрацювання цих інструментів на практиці! І кожен з нас йде з відпрацьованим прикладом, який просто далі потрібно брати та застосовувати у житті!

Олена Мельниченко

Директорка консалтингового центру «Алеана»

Таїсія Мешкурова – чудовий тренер, і ось чому. По-перше, вона дуже розумна. Про це повідомляють нам її посади та підтверджують її тренінги. По-друге, мудра, бо не нав'язує свою думку, а підводить тебе самого до дуже глибокого і водночас комфортного пізнання важливого. По-третє, вона цікавий і несподіваний співрозмовник, — тобі завжди будуть сюрпризом напрямок руху та глибина її думок. По-четверте, вона особлива. По хорошому — особлива. І це, я думаю, найкраща нагода познайомитися з роботою Grow Group Consulting і з Таїсією особисто.

Марина Василиненко

Керівниця відділу супутникових проектів «Реактор»

За обов'язком служби я відвідала дуже багато тренінгів. Одним із пам'ятних і практичних, став «Подорож усередину себе» від Таїсії. Йшлося про те, що кожну подорож, навіть до іншого району, а тим більше до нового міста чи країни, потрібно використовувати як можливість освіжити та прояснити свій погляд щодо звичних речей. З того часу для мене відпустка або будь-яка поїздка це шанс загострити враження, які замилилися. Після нового місця мозок дивним чином підбирає найкращі рішення. Я в передчутті нових ідей!

Давид та Лілія Зарічні

Засновники майстерні цілісного розвитку «ArtWay»

Таїсія — це людина, яка знайшла своє покликання, професіонал своєї справи. Програми особистісного зростання Grow Club сповнені унікальним досвідом автора – широкий погляд, чудова подача матеріалу, чітка структура, цікаві та актуальні теми. Рекомендуємо всім, хто готовий до покращення якості свого життя!

Юрій Бойко

Керівник навчального центру «Roshen»

З Таїсією знайомий 15 років. Саме ця людина своєю харизмою та навчанням, допомогла знайти мету в житті, а головне – себе. Людина, яка допомагає розібратися в собі, знайти ту душевну гармонію між особистим і роботою, якої прагне багато хто, але, на жаль, так і не знаходе. Вдячний за віру в 25 річного пацана, який вже протягом п'ятнадцяти років отримує шалене задоволення від своєї роботи!!!!

Тетяна Олійник

CEO & Founder «Happy Parents»

Люблю усі заходи, які проводить Таїсія Мешкурова. На відомі та зрозумілі речі раптом починаю дивитися по-іншому. Більш усвідомлено та глибоко. Це допомагає стрепенутися і згадати про свою внутрішню силу, свої особисті перемоги. І йти вперед, незважаючи ні на що. Жити своїм життям і слідувати за своїми мріями. Щиро рекомендую відвідати тренінги Таїсії та поділитися своїм враженням.

Лілія Дегтерьова

Психологиня

Таїсію знаю давно — фахівець своєї справи. Інформацію доносить грамотно, лаконічно та доступною мовою. Її харизма вносить у навіть найсерйозніші теми навчання, свою особливість, не нудно. А найважливіше — вся теорія заснована на практиці. Слухаєш не завчені фрази з книги, а слова, підтверджені ситуаціями життя. Надихає! Дає сили до постійного прагнення розвиватися і показує, що життя не така вже й складна штука. Спасибі, що ви є.

Володимир Браташ

CEO «Активатор»

Класні події. Час відволіктися від рутини, подумати над розвитком бізнесу, команди, себе. Завжди дізнаєшся про щось нове і виходиш із новим зарядом мотивації.